subskrybuj: Artykuły | Komentarze

Bezpieczne płatności dla strony z systemem Fondy

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Pozyskanie klientów i utrzymanie ich przy sobie to cel większości sprzedawców. W dzisiejszych czasach potencjalny klient szuka w sklepie on-line tego, co jest nieosiągalne w sklepie stacjonarnym. Często jest tak, że szkoda mu czasu na zakupy w mieście. Dla niego liczy się szybkość, łatwość, bezpieczeństwo transakcji. Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie i zdobyć nabywców do swojego e-sklepu, warto skorzystać z systemu Fondy!

Fondy to bardzo dobre rozwiązanie dla sprzedającego i dla kupującego. Spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów.

Fondy to system płatności, który zapewnia internetową autoryzację zapłaty. W trakcie przetwarzania danych zarówno przez strony internetowe jaki i aplikacje mobilne, zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki Fondy można akceptować płatności za pomocą jednego kliknięcia! Stworzono wtyczki do ponad 20 popularnych modułów CMS, oraz szczegółowe instrukcje instalacji dla każdej z nich. To zdecydowanie ułatwi korzystanie w Twoim e-sklepie z platformy Fondy!

To jednak nie wszystko. Fondy przetwarza płatności w wielu walutach. Jest to system międzynarodowy. Współpracuje z przedsiębiorcami w Unii  Europejskiej. To  transfer środków pieniężnych dostępny także na rynku rosyjskim i ukraińskim. Sam przeliczy kurs, jeżeli wystawisz fakturę w obcej walucie.

Ten system płatności ma także możliwości fakturowania on-line, generuje fakturę w kilka chwil i wysyła ją do odbiorcy. Po wypełnieniu formularza wystarczy podać dane kupca, przedmiot i termin zapłaty. Dokument można wysłać np. maila. Fondy wykonuje płatność, powiadamia konsumenta o statusie transakcji, wysyła potwierdzenie.

Dodatkowym ułatwieniem, które gwarantuje Ci Fondy jest to, że sam możesz wypłacać z niego pieniądze na swoje konto osobiste.

Umożliwia także płatności kup teraz, płatność odroczoną, płatności cykliczne i system ratalny. Posiada guzik płatności, dzięki, któremu transakcja dzięki niemu sprawnie i szybko konsument przejdzie do strony bezpiecznej płatności.

Fondy, jako dostawca usług płatniczych gwarantuje łatwe i bezpieczne płatności za zakupy internetowe. Ułatwi prowadzenie  Twojego biznesu on-line.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na Fondy !