subskrybuj: Artykuły | Komentarze

Potrzebujesz pieniędzy od ręki?

Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, gdy potrzebował pieniędzy od zaraz. Najlepiej mieć wtedy do dyspozycji oszczędności lub kogoś bliskiego, kto mógłby podreperować budżet pożyczką. Gdy jednak nie ma się takiej możliwości, wcale nie trzeba do razu zwracać się do banku, ponieważ można skorzystać z szybkich i wygodnych chwilówek on-line.

Zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi cały czas rośnie – dzisiaj nie kojarzymy ich już z niebezpiecznymi ofertami, jak przed laty, ale wybieramy je na równi z pożyczkami bankowymi. Najważniejsze zalety pożyczek tego rodzaju to ich szybkość, wygoda, brak skomplikowanych formalności i możliwość załatwienia wszystkiego przez internet – bez wychodzenia z domu.

 

Kto może otrzymać pożyczkę pozabankową on-line?

Aby wziąć chwilówkę, potrzebujesz tylko konta bankowego i telefonu komórkowego. Najczęściej firmy nie sprawdzają kondycji finansowej swoich klientów, wobec tego nie ma potrzeby dostarczania żadnych dokumentów od pracodawcy potwierdzających dochody. Również wiele firm nie sprawdza swoich klientów w bazach dłużników, na przykład BIK, BIG czy KRD, wobec tego błędy popełnione w przeszłości nie mają wpływu na zdolność kredytową.

 

Gdzie wnioskować o pożyczkę?

getbucks-pieniadze-4Dzisiaj firm pożyczkowych jest naprawdę dużo. Można złożyć wniosek w popularnych firmach lub u nowych graczy w polskiej branży pożyczkowej, na przykład w firmie GetBucks, która ma doświadczenie międzynarodowe i niedawno wkroczyła do Polski.

 

Jak można wziąć pożyczkę on-line?

Procedura nie jest skomplikowana i wszystko opisane jest na stronie. Na początku trzeba wskazać wysokość i okres pożyczki – zwykle dla nowych klientów to suma do 1500 złotych. Potem należy przejść procedurę weryfikacyjną, przykładowo w GetBucks polega ona na przesłaniu 1 grosza na konto firmy. We wniosku należy też umieścić swoje dane osobowe, adresowe i wpisać inne wymagane dane.

 

Gdy wniosek zostanie rozpatrzony, pożyczkę można otrzymać nawet w kwadrans w godzinach pracy firmy, ale tylko wtedy, gdy ma ona konto w tym samym banku, ponieważ tylko przelewy wewnątrzbankowe księgowane są błyskawicznie.