subskrybuj: Artykuły | Komentarze

Zegarki Michael Kors z serii MKT 502

Amerykańska marka Michael Kors na rynku zegarków przede wszystkim kojarzy się z bardziej klasycznymi modelami, w których szczególny nacisk kładziono nie na Multi funkcjonalność, lecz na design. Damski zegarek Michael Kros uwodził nie tylko wzornictwem zgodnym z modowymi trendami, ale również bardzo wysoką jakością wykonania. Dzięki takim cechom producent na stałe wpisał się w świadomość wymagających konsumentek, które szukały alternatywy chociażby wobec zegarków ze szwajcarskich manufaktur. Jednak ostatnie lata to inne wymagania konsumentów, dla których wzornictwo i jakość to nie wszystko. Warto dodać, że dziś Michael Kors to nie tylko zegarki damskie, ale też modele męskie i unisex. Młodsze, także duchem, pokolenie szuka czegoś więcej. Szuka wielofunkcyjności znanej z zegarków sportowych czy smarfonów. I dla nich właśnie powstała linia modelowa MKT 502.

Era smart

Michael Kors opracowując nową generację zegarków, skorzystał zarówno z własnego doświadczenia, jak również z nowoczesnych rozwiązań znanych dotychczas z zegarków sportowych z wysokiej półki czy smartwatchy. Aby zapewnić komfort użytkownikom (linia modelowa MK Access Sofie to zegarki damskie, zaś MK Access Grayson to czasomierze dla mężczyzn), zastosowano oprogramowanie Android Wear. Dzięki temu łatwo można połączyć się z poprzez bluetooth z tabletami czy telefonami wyposażonymi w systemy Android oraz iOS. Informacje o przychodzących wiadomościach, łączność z portalami społecznościowymi, zdalne sterowanie muzyczną biblioteką oraz możliwość spersonalizowania wyglądu wyświetlacza zegarka to najważniejsze atuty. Kolejny pozytyw to funkcje znane z coraz modniejszych smart opasek, znanych też jako fitness trackery. Takie funkcje, jak licznik kalorii, metronom kroków bądź pomiar dystansu, pozwalają nie tylko zaplanować trening czy monitorować aktywność, ale też ściśle łączą się ze zdrowym trybem życia.

Dla kogo?

Zegarki Michael Kors z serii MKT 502 zostały opracowane z myślą o użytkowniczkach i użytkownikach, którzy cenią klasyczny design oraz najnowsze zdobycze technologiczne. Ten same model sprawdzi się więc jako zegarek biznesowy lub na specjalne okazje oraz jako wielofunkcyjny zegarek sportowy. Kup zegarek Michael Kors z serii MKT502 w sklepie Otozegarki.pl – https://www.otozegarki.pl/zegarki/michael-kors.